Hoog betrouwbare CTP-platenmachine met 1160*960 maximale output en 3 kW stroomverbruik
Product Details
| Printing Reliability: | High Reliability | Laser Model: | V8 |
|---|---|---|---|
| Machine Net Weight: | 900KG | Maximum Output: | 1160*960 |
| Loading System: | Semi-auto/automatic | Loading: | Semi Auto |
| Minimum Output Size: | 400*350mm | Minimum Output: | 400*350 |
| Markeren |
Hoog betrouwbare CTP-platenmachine,Geautomatiseerde plaatimager met maximale output van 1160*960,Stroomverbruik van 3 kW Digitaal plaatproductiesysteem |
||
Product Description
- Naam van het product: CTP-platenmachine
- Grote plaat Grootte: 1130×930 mm
- Maximale uitgangsgrootte: 1160×960 mm
- Minimale uitvoergrootte: 400 × 350 mm
- Effectieve uitvoergrootte: 1130×880 mm
- Energieverbruik: ongeveer 3 kW
- Geavanceerd digitaal plaat maken systeem voor hoge precisie
- Efficiënte technologie voor het maken van CTP-fotopolymerplaten
- Betrouwbaar digitaal apparaat voor het maken van platen
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Laadsysteem | Semi-auto |
| Effectieve uitvoergrootte | 1130 × 880 mm |
| Maximale uitstoot | 1160 × 960 mm |
| Nettogewicht van de machine | 900 kg |
| Energieverbruik | Ongeveer 3 kW |
| Grote plaatgrootte | 1130 × 930 mm |
| Doorvoer | 27 PPH |
| Tijd van blootstelling | Minder dan 3 minuten |
| Lasermodel | V8 |
Product Highlights
Hoog betrouwbare CTP-platenmachine Geavanceerd digitaal plaat maken systeem met een stroomverbruik van ongeveer 3 kW en een maximale output van 1160×960 mm, ideaal voor professionele druktoepassingen. Productoverzicht De CTP Plate Making Machine is een geavanceerd digitaal platen maken systeem ...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.