High Speed Digital Inkjet Printer with 600x600dpi Resolution and 100 m/min Printing Speed for 532mm Imaging Width
Product Details
| Spanning: | AC220V | Afmetingen: | 2880x1310x1310mm |
|---|---|---|---|
| Gewicht: | 2800 kg | Afdrukmethode: | Enige tweezijdige kleur |
| Oplossing: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Afdruksnelheid: | 100 m/min |
| Overdruknauwkeurigheid: | ± 0,3 mm | sproeiers: | On-demand piëzo-elektrische sprinklers |
| Inkt type: | pigmentinkt op waterbasis/dye-inkt op waterbasis | Droogmethode: | Infrarooddrogen |
| Papierbreedte: | 440 mm | Beeldbreedte: | 532 mm |
| Papiergewicht: | 45-165 g/m² | Maximale roldiameter: | 1,27 meter |
| Temperatuurbereik: | 22,5-27,5°C | ||
| Markeren |
600x600dpi Resolution Digital Inkjet Printer,100 m/min Printing Speed Digital Inkjet Printer,532mm Imaging Width Digital Inkjet Printer |
||
Product Description
| Model | DMP440 black and white |
|---|---|
| Printing method | Single color double-sided |
| Resolution | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximum) |
| Maximum printing speed | 100 m/min |
| Overprint accuracy of front and back | ±0.3mm |
| Sprinklers | On-demand piezoelectric sprinklers for industrial use |
| Ink type | water-based pigment ink/water-based dye ink |
| Drying method | infrared drying (with automatic speed adjustment function) |
| Maximum paper width | 440mm |
| Maximum imaging width | 532mm |
| Paper weight | 45-165 g/m² |
| Paper type | digital printing paper, inkjet coated paper, newspaper, wallpaper, rice paper, etc. |
| Maximum roll diameter | 1.27 meters |
| Mechanical platform | 380Vac, 15KW Max |
| Infrared drying | 380Vac, 1-35KW Max |
| Digital control system | 220Vac, 6KW Max |
| Temperature range | 22.5-27.5°C, best working temperature 25°C |
| Humidity range | 40-70%RH, best working humidity 50-60%RH |
Product Highlights
High Speed Inkjet Rotary Digital Printer Product Overview Technical Specifications Model DMP440 black and white Printing method Single color double-sided Resolution 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximum) Maximum printing speed 100 m/min Overprint accuracy of front and back ±0.3mm Sprinklers On...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.