CMYK-afdrukken roterende inkjet digitale drukmachine 432 mm maximale afdrukbreedte
Product Details
| Drukstijl: | CMKY-duplex | Resolution: | 1200*1200DPI |
|---|---|---|---|
| Ink type: | Water based pigment ink | Max media width: | 440mm |
| Max printing width: | 432mm | Media thickness: | 45 -165gsm |
| Media type: | digital printing paper, inkjet coating paper, newsprint, wall paper | ||
| Markeren |
Inkjet digitale drukmachine,CMYK-druk digitale drukmachine,roterende digitale inkjetprinter |
||
Product Description
Yintech houdt zich aan gediversifieerde onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten, heeft een stevige greep op de kerntechnologieën van hardware, software, machines, inkt en oplossingen, zet zich in voor het printen van overheidsbestanden, het printen van grafische tekst, commercieel printen, schoolonderwijsbestanden, digitaal printen via het netwerk en andere gebieden, en ga door met het optimaliseren en verlagen van de totale kosten.De achtereenvolgens gelanceerde oplossing uit de Yintech DPM-serie is toonaangevend in het veld en zeer goed ontvangen in de markt.
Sspecificatie
| Model | DPM440C/DPM560C/DPM660C |
| Afdrukken stijl | CMYK-duplex |
| Oplossing | 1200 × 1200 DPI |
| Type inkt | Pigmentinkt op waterbasis |
| Pigmentinkt op waterbasis | 150m/min |
| Voor-achter registratie | ± 0,1 mm |
| Inkjet kop | Drop-on-Demand piëzo-elektrisch mondstuk |
| Drogen | Infrarood drogen (volautomatische aanpassing op afdruksnelheid) |
| Bedieningsinterface | Visuele bedieningsinterface |
| Max.media breedte | 440mm/560mm/660mm |
| Max.afdruk breedte | 432mm/540mm/648mm |
| Media dikte | 45-165g/㎡ |
| Mediatype | digitaal printpapier, inkjet-coatingpapier, krantenpapier, behang, enz. |
| Max.rol diameter | 1,27 meter |
| Mechanisch platform | Max.35KW |
| Infrarood drogen | Max.40KW |
| Digitaal besturingssysteem | Max.8 KW |
| Temperatuur | Bereik 22,5-27,5 ℃ Beste werktemperatuur 25 ℃ |
| Vochtigheid | Bereik 40-70% Beste werktemperatuur 50-60% RH |
| Maat | 11000*3500*2200mm |
| Gewicht | 9500 KG |
Perfecte lokalisatie en snelle serviceondersteuning
Gelokaliseerd professioneel serviceteam biedt snelle respons en hoogwaardige service op het gebied van systeemupgrades, onderhoud van apparatuur, enzovoort.
Diagnose op afstand
In combinatie met de marktvraag en de werkelijke behoeften van klanten heeft Yintech een platform voor diagnose op afstand ontwikkeld voor inkjet digitale printapparatuur, waarbij gebruik wordt gemaakt van real-time gegevensanalyse en verwerkingstechnologie via internet om de uitvaltijd van apparatuur te verminderen, de efficiëntie van de after-sales service te verbeteren en klanten te voorzien van snellere, nauwkeurigere en betrouwbaardere kwaliteitsservice.
Yintech digitaal print- en snijsysteem
Het digitale print- en snijsysteem van Yintech werkt nauw samen met beroemde buitenlandse fabrikanten om de papierbreedte voor de binnenlandse markt aan te passen, te ontwikkelen en te optimaliseren.Tegelijkertijd heeft de introductie van intellectuele eigendomsrechten met succes productielokalisatie gerealiseerd en de aanschafkosten aanzienlijk verlaagd.
Snelle productie
De maximale productiesnelheid kan 137 meter per minuut bereiken, na het aansluiten van inkjetapparatuur kan het een vereiste productiesnelheid van 100 meter per minuut garanderen.
Binnenlandse toonaangevende snijtechnologie
De binnenlandse toonaangevende snijtechnologie kan voldoen aan de vereisten voor het snijden van dun papier;uniek roterend snijmes met kleine diameter kan zorgen voor nauwkeurig snijden van kleinere afmetingen.
Eenvoudige instellingen en snelle specificatieconversie
Alleen door eenvoudige instellingen op het aanraakscherm te maken, kunnen de specificaties voor het snijden van papier worden aangepast, zonder uitvaltijd, waardoor de efficiëntie wordt verbeterd en papierverspilling wordt verminderd.
Product Highlights
Yintech houdt zich aan gediversifieerde onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten, heeft een stevige greep op de kerntechnologieën van hardware, software, machines, inkt en oplossingen, zet zich in voor het printen van overheidsbestanden, het printen van grafische tekst, commercieel printen, ...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.