Klein formaat full colour inkjetdrukmachine met een breedte van 330 mm
Product Details
| Printing Style: | Monochrome Duplex | Resolutie: | 1200*600dpi, 1200*1200dpi |
|---|---|---|---|
| Max Printing Speed: | 100m/min | Max Printing Width: | 350mm |
| Max Media W440mmidth: | 323mm | ||
| Markeren |
Klein formaat inkjetdrukmachine,330 mm brede inkjetdrukmachine,full colour digitale inkjetprinter |
||
Product Description
Yintech heeft onafhankelijk de kerntechnologie van digitaal inkjetprinten ontwikkeld en beheerst, de enige in China die diepgaande R&D- en productie-ervaring heeft opgedaan in alle aspecten, zoals machine-integratie, nozzle-besturing, printsoftware en printplatform, waardoor een betrouwbare kwaliteitscontrole wordt gegarandeerd.
Kortom, onze inkjetprinters zijn momenteel de meest kosteneffectieve producten in de branche en zijn de nieuwste voorkeurskeuze voor wereldwijde klanten.
| Afdrukstijl: | Monochroom duplex |
| Oplossing: | 1200*600dpi / 1200*1200dpi |
| Maximale afdruksnelheid: | 100m/min |
| Voor-achter registratie: | ± 0,1 mm |
| Inkjet-kop: | Drop-on-demand piëzo-elektrisch mondstuk |
| inkt type: | Pigmentinkt op waterbasis |
| Drogen: | Infrarood drogen (volautomatische aanpassing aan afdruksnelheid) |
| Bedieningsinterface: | Visuele bedieningsinterface |
| Maximale mediabreedte: | 350mm |
| Maximale afdrukbreedte: | 332mm |
| Media dikte: | 45-165g/m² |
| Mediatype: | Digitaal printpapier, inkjet-coatingpapier, krantenpapier, behangpapier, enz |
| Maximale roldiameter: | 1.27m |
| Mechanisch platform: | Maximaal 25 kW |
| Infrarood drogen: | Maximaal 6 kW |
| Digitaal controlesysteem: | Maximaal 5,5KW |
| Temperatuur: | Bereik 22,5-27,5 ℃, beste werktemperatuur: 25 ℃ |
| Vochtigheid: | Bereik 40-70%, beste werkvochtigheid 50-60% RH |
| Grootte & Gewicht: | 5640*2334*2595 mm, 6000 kg |
Hoogwaardige, stabiele en continue productie.
Toonaangevende uiterst nauwkeurige inkjetprintengine, gecombineerd met een compact algemeen structureel ontwerp, zorgt voor een hoogwaardige, stabiele en continue productie.
Speciale milieuvriendelijke pigmentinkt op waterbasis met uitstekende geschiktheid voor afdrukken en lichtbestendigheid, waardoor bedrukte producten duurzaam en innovatief zijn
Stabiele en efficiënte bestandsverwerking.
Product Highlights
Yintech heeft onafhankelijk de kerntechnologie van digitaal inkjetprinten ontwikkeld en beheerst, de enige in China die diepgaande R&D- en productie-ervaring heeft opgedaan in alle aspecten, zoals machine-integratie, nozzle-besturing, printsoftware en printplatform, waardoor een betrouwbare ...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.