Autoctp van het Nadruksysteem UVmachinecomputer aan Plaatdruk
Product Details
| werkschemasoftware: | harlekijn /prinergy | Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|---|---|
| ladingssysteem: | semi-auto/automatisch | bestuurderssteun: | 1-beetje TIF-interface en directe werkschemabestuurder, steun cip3/cip4 |
| Vereiste plaat: | UVctcp-plaat | Plaatdikte: | 0.15mm0.40mm |
| Markeren |
Autonadruk UVctp Machine,Plaat die UVctp Machine drukken,5.5KVA computer aan de Machine van de Plaatdruk |
||
Product Description
Autoctp van het Nadruksysteem UVmachinecomputer aan Plaatdruk
UVctp Machine
Model: Yinber 9500A/B (A: Offline/B: Online)
| Yinber 9500A/B | UV |
| No.of Lasers | 48-kanalen |
| Productie (1130*800mm) | 22 plates/h |
| Max Format | 1160mm*940mm |
| Mini Format | 350mm*400mm |
| Laserbron | 405nm |
| Resolutie | 2400DPI (de Resolutie kan worden aangepast) |
| Ladingssysteem | Automatisch/semi-auto (Facultatieve auto-Lader) |
| Platenvereiste | 0.150.4mm thermische platen, geen merkvereiste |
| Interface | 1-beetje TIF-interface en directe werkschemabestuurder, steun CIP3/CIP4 |
| Macht | AC220V, 50-60Hz 5.5KVA |
| Werkomgeving | Temperatuur: 20-25℃, Nederigheid: 40%-80% |
| Grootte & Gewicht | 2020mm*1000mm*930mm, 1500kgs |
Beeld:
De Voordelen van de kerntechnologie:
1. De laserdioden worden onafhankelijk geschikt en de elke laserdioden kunnen één voor één daarna worden bevorderd worden vervangen en worden gehandhaafd.

2. Het geavanceerde auto-nadruksysteem wordt goedgekeurd, dat voor verschillende dikteplaten en verschillende merkplaten geschikt is.

3. Verlatend traditionele de lood-schroef wijze, keuren wij het geavanceerde maglev systeem van de motiecontrole verzekeren goed de nauwkeurigheid en de levensduur van de machine.

Waarom kies ons?
De belangrijke kerntechnologie, stabiele productkwaliteit, strikte controle van elke kwaliteit, geschikt en efficiënt na de verkoopdienst. Het gehele die productieproces door onze eigen fabriek wordt gecontroleerd.
1. Strikte Kwaliteitscontrole
Alle machines worden geassembleerd, getest, en die van materialen door onze eigen fabriek geïnspecteerd worden voltooid
2. Onze probleemloze diensten
①Wij verlenen de uitvoerige one-stop diensten, klant opleiding en tevreden na de verkoopdiensten.
②De onlineondersteuning, videotechnische ondersteuning voor het oplossen van problemen productieproblemen, ingenieurs is beschikbaar aan zonodig overzee de dienst.
③Verkocht geniet van twee jaar van vrije materiaalgarantie en leventechnische ondersteuning.
3. De professionele teamklant kan ook vragen:
Wij hebben teams van ervaren technische deskundigen en de beroeps die meest professionele en just-in-time technisch verstrekken raadpleegt en de diensten, het geschikte verschaffen op zijn plaats van vervangstukken.
Als u nog verward hoe te bent beginnen het werk te drukken, me maak niet, ons ongerust contacteren en wij zullen u! uit helpen! Geen mater u is een groene hand, zullen wij u bijgewerkte technologievaardigheden, opleiden en zullen een oog op uw bedrijfskansen houden. Ons vriendschappelijk en professioneel team dat al uw onderzoeken kan behandelen wanneer u nodig hebt.
4. Veiligheid en snel vervoer.
Product Highlights
Autoctp van het Nadruksysteem UVmachinecomputer aan Plaatdruk UVctp Machine Model: Yinber 9500A/B (A: Offline/B: Online) Yinber 9500A/B UV No.of Lasers 48-kanalen Productie (1130*800mm) 22 plates/h Max Format 1160mm*940mm Mini Format 350mm*400mm Laserbron 405nm Resolutie 2400DPI (de Resolutie kan ...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.