Yintech zwart-wit digitale inkjetpers
Product Details
| Toepasselijke Industrie: | Drukkerijen, reclamebureau | Automatische Rang: | Automatisch |
|---|---|---|---|
| Functie: | Digitale Druk | Drukmethode: | Enige tweezijdige kleur |
| Resolutie: | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit | Maximumdruksnelheid: | 100 m/min |
| Maximumdocument breedte: | 440mm | Maximumweergavebreedte: | 532mm |
| Document type: | digitaal drukdocument, het met een laag bedekte document van Inkjet, krant | ||
| Markeren |
380Vac digitale Inkjet-Printer,Piezoelectric Printer van Sproeiers Digitale Inkjet,Infrared die digitale Inkjet-drukmachine drogen |
||
Product Description
| Model | DMP440 |
| Afdrukmethode | Enkele kleur dubbelzijdig |
| Oplossing | 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximaal) |
| Maximale afdruksnelheid | 100 meter per minuut |
| Overdruknauwkeurigheid van voor- en achterkant | ± 0,3 mm |
| Sproeiers | On-demand piëzo-elektrische sprinklers voor industrieel gebruik |
| Type inkt | pigmentinkt op waterbasis/kleurstofinkt op waterbasis |
| Drogen methode | infrarood drogen (met automatische snelheidsaanpassing) |
| Bedieningsinterface | infrarood drogen (met automatische snelheidsaanpassing) |
| Maximale papierbreedte | 440mm |
| Maximale afbeeldingsbreedte | 532mm |
| Papier gewicht | 45-165 g/m² |
| Papier type | digitaal printpapier, inkjet gecoat papier, krant, behangpapier, rijstpapier, enz. |
| Maximale roldiameter | 1,27 meter |
| Mechanisch platform | 380Vac, 15KW Max |
| Infrarood drogen | 380Vac, 1-35KW Max |
| Digitaal besturingssysteem | 220Vac, 6KW Max |
| Temperatuurbereik | 22,5-27,5°C, beste werktemperatuur 25°C |
| Vochtigheid bereik | 40-70% RH, beste werkvochtigheid 50-60% RH |
Product Highlights
Model DMP440 Afdrukmethode Enkele kleur dubbelzijdig Oplossing 600x600dpi/2bit600x1200dpi/2bit (maximaal) Maximale afdruksnelheid 100 meter per minuut Overdruknauwkeurigheid van voor- en achterkant ± 0,3 mm Sproeiers On-demand piëzo-elektrische sprinklers voor industrieel gebruik Type inkt ...
Yintech Commercial CMYK Duplex Printing Style Web Inkjet Printers met industriële printkop
Industriële web-inkjetprinters Commerciële CMYK-printers voor dubbelzijdig afdrukken Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze ...
Kleine Hoge Resolutie 4 van de Grootte Automatische CTCP Machine omhoog 40 - 80%-Vochtigheid
Puntnaam: kleine ctcpplaat die machine 4 op 2400DPI 29PPH 48 dioden maximum formaat 800x660mm makenOnze voordelen Kies Yintechctp machine 10 voordelen waarom ons? de producten structureren ontwerpvoordelen, 7x24-de voordelen van de urendienst, garantietime=5 jaren 1.Autofocus systeem Het zelfde als ...
Hoge kwaliteit web digitale inkjetprinter drukmachine
Automatische digitale inkjetprinter dubbelzijdige boekdrukmachine Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste producten ...
Yintech Global High Speed Full Color Inkjet Digital Press Drukmachine Printer
Volautomatische digitale inkjetprinter met pigmentinkt op waterbasis Shenzhen Yintech Co., LTD is een moderne hightech onderneming die gespecialiseerd is in apparatuur voor het maken van drukplaten, waarbij ontwerp-, R&D-, productie- en verkoopdiensten worden geïntegreerd.Onze belangrijkste ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.